صفحه اصلی
ایمیل
sitemap
شنبه ٢١ فروردين ١٤٠٠
صفحه اصلی > كتابخانه الکترونیک 

» جهت استفاده از پایگاه های اطلاعاتی از طریق اینترنت غیر از دانشگاه از نرم افزار و فایل راهنمای زیر استفاده کنید.

 

» دسترسی به پایگاه uptodate از طریق لینک جدید www.utdo.ir

تاریخ درج اطلاعیه: 23 آبان 1397

 » دریافت فایل راهنمای استفاده از VPN

» نرم افزار VPN -

 

تاریخ درج: 5مرداد ماه 94  آخرین ویرایش: 1 اردیبهشت 97

 

 


 به اطلاع می رساند پیرو مذاکرات صورت گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی با ناشر Embed، دسترسی آزمایشی (Trial) دانشگاه های علوم پزشکی کشور به مجموعه مجلات ناشر مذکور از طریق آدرس Http://www.emeraldinsight.com  ار این تاریخ به مدت سه ماه فراهم شده است.ناشر Emerald بیش از 300 عنوان مجله در موضوعات بهداشت، مدیریت، اقتصاد، آموزش، کتابدار و اطلاع رسانی و علوم اجتماعی منتشر می کند.
تاریخ درج خبر: 2 آذر 95

 

 

 


 

کتاب پزشکی -دانلود کتب منابع علمی تخصصی پزشکی (خبر جدید-95/6/6)

 

http://www.ketabpezeshki.com/download/list/2/

 


 

 

 

دسترسی آزمایشی به پایگاه Embase

 

 

 دسترسی مجددأ فعال گردید.خرداد95

دسترسي آزمایشی به پايگاه Embase  از تاریخ 5 اسفند ماه به مدت یک ماه
به آدرس:
www.embase.com

دریافت نسخه اصلی خبر

تاریخ درج خبر:8 اسفند 94


دسترسی آزمایشی به مجموعه منابع ناشر SAGE شامل 270 عنوان مجله تخصصی از طریق آدرس http://online.sagepub.com تا پایان فوریه سال 2016

 تاریخ درج مطلب:28/10/94 


 

 

دسترسی به منابع فعال الکترونیک (2015 میلادی)
تاریخ درج خبر:4 مهر 94


به اطلاع می رساند پیرو مذاکرات صورت گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی با ناشر BMJ دسترس آزمایشی(Trial) دانشگاه های علوم پزشکی کشور به 22 عنوان مجله گروه انتشاراتی BMJ همراه ابا دو مجموعه منابع آموزش و تصمیم سازی بالینی BMJ Best Practice و نیز مجموعه آموزش مداوم دیداری و شنیداری BMJ Learning از طریق آدرس های زیر به مدت سه ماه از این تاریخ فراهم شده است.
مجموعه 22 عنوان مجلات BMJ:http://journals.bmj.com
مجموعه منابع آموزش و تصمیم سازی بالینی: http://bestpractice.bmj.com
مجموعه آموزش مداوم دیداری و شنیداری: http://learning.bmj.com
تاریخ

درج خبر:1 مهر 94

 


 

  دسترسی به پایگاه اطلاعاتی up To Date برای تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور مجددا برقرار گردیده است و از طريق IP دانشگاه و آدرس مستقیم www.uptodate.com/contents/search قابل دسترسی می باشد.

تاریخ درج خبر:1 مهر 94


 راه اندازي مجدد ISI

» لینک اصلی سایت

 


 دسترسی به متن کامل مقالات 92 عنوان ژورنال پایگاه nature برقرار گردیده است پژوهشگران محترم می توانند از منابع مذکور از تاریخ 12/11/93 لغایت 12/2/94 استفاده نمایند.تاریخ درج خبر:5/12/1393

http://www.nature.com/siteindex/index.html

 

» لیست نشریات ISI 2013 - تاریخ درج:2آذر ماه 1393

 

 


 

 

 تمدید اشتراک

دسترسی به پایگاه اطلاعاتی Magiran تا تاریخ 26/05/1395 تمدید گردیده است.

 

دسترسی آزمایشی سه ماهه به پایگاه الکترونیکی Global Health و مجموعه Nutrition and Food Science Databasen در زمینه تغذیه

از انتشارات CABI , لینک دسترسی پایگاه Global Health

http://www.cabdirect.org

لینک دسترسی پایگاه NFDS:

http://www.cabi.org/nutrition

 

» فهرست مجلات موجود در این پایگاه ها

تاریخ درج خبر:5 خرداد 1393دسترسی به بیش از 1000 عنوان مجله ناشر Wiley از طریق سایت اصلی ناشر و دسترسی به بانک اطلاعاتی Cochrane شامل مقالات Systematic Review و سایر منابع از طریق لینک های زیر:

 

http://onlinelibrary.wiley.com/browse/publications?type=journal

http://www.thecochranelibrary.com

تاریخ درج خبر:11 فروردین 1393

دریافت فایل اصلی

 

 


 

تاریخ درج خبر : 25/12/92با پیگیری های انجام گرفته توسط مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی مشکل دسترسی دانشگاه ها به مجموعهMD Consult شامل بیش از 100 عنوان کتاب مرجع بالینی، راه کار طبابت بالینی، بانک اطلاعات دارویی،دست نامه های آموزش بیماران و مقالات و مجلاتمعتبر پزشکی بر طرف شده است.امکان دسترسی بالینک زیر:


 

http://www.mdconsult.com

تاریخ درج خبر:13 اسفند 1392

 

 


 

 

ضمنأ به اطلاع می رساند محیط واسط کاربری (interface) و برخی امکانات بانک اطلاعاتی مذکور از تاریخ 12 بهمن ماه به نسخه جدید آن تغییر کرده و ارتقاء می یابد.

تاریخ درج خبر:14 بهمن92

 


 

 

MD Consult: http://www.mdconsult.com

Mosby,s Nursing Consult: http://www.nursingconsult.com

Mosby,sNursing Index: http://www.mosbysindex.com

Mosby,s Nursing Skill: http://login.mns.elsevierperformancemanager.com/login.aspx?VirtualName=mohmec-iran

 

تاریخ درج خبر:28 دیماه 92

 


 

 

دریافت فایل"معرفی مجموعه منابع بالینی"

تاریخ درج خبر:16 دیماه 1392قابل توجه کلیه اعضاء محترم هیات علمی ، دانشجویان، پژوهشگران و محققان دانشگاه


 

احتراماً، به اطلاع می‌رساند‌ با پيگيری‌های انجام شده مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت و مديريت کنسرسيوم تامين منابع الکترونيک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی - دانشگاه علوم پزشکی تهران - و نيز همکاری نماينده ناشر، دسترسی به مجلات و بانک اطلاعاتی پايان نامه‌ های ناشر ProQuest براي همه دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان مجددا برقرار شده و از طريق آدرس زير قابل دسترس مي باشد.

http://search.proquest.com/index

 

 


 

 


 

به استحضار می رساند دسترسی رایگان به 6 پایگاه اطلاعاتی واستنادیSciencedirect , ISI,Scopus,Springer,ACS, APS به مدت هفت روز با آدرس مستقیم www.trial.elmjo.ir و یا از طریق لینک کتابخانه الکترونیک،در محیط IP و خارج از IP آدرس های دانشگاه با استفاده از سیستم VPN تا 15 دی ماه سال جاری امکان پذیر گردیده است.

آدرس مستقیم:

www.trial.elmjo.irقابل توجه کلیه اعضاء محترم هیات علمی ، دانشجویان، پژوهشگران و محققان دانشگاه
دسترسی آزمایشی به پایگاه اطلاعاتی JoVE
با سلام
احتراماً به اطلاع می‌رساند‌ دسترسی آزمایشی به JoVE (The Journal of Visualized Experiments is a PubMed-indexed video journal) تا پایان سال میلادی جاری برای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برقرار شده است و پایگاه
www.jove.com از طريق آدرس IP ها و سیستم VPN دانشگاه قابل دسترس می باشد.


 

تاریخ درج اطلاعیه 3 دیماه 1392

به اطلاع میرساند پیرو هماهنگی به عمل آمده با نماینده ناشر Nature در ایران، دسترسی آزمایشی آن دانشگاه به117 عنوان مجله گروه انتشاراتی Nature تا پایان سال میلادی جاری از طریق پایگاه http://www.nature.com فراهم شده است.

 

لازم به ذکر است در پایان دوره دسترسی آزمایشی مذکور، بر اساس میزان استفاده آن دانشگاه و نیز دریافت بازخوردای لازم نسبت به اشتراک مجموعه مذکور تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.

http://www.nature.com/siteindex/index.html

http://www.nature.com/catalog

» عناوین 117 مجله قابل دسترس ناشر مذکور

تاریخ درج خبر: 19 آذر 1392

دسترسی به پایگاه اطلاعاتی ovid برای تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برقرار گردیده است و از طريق IP دانشگاه و آدرس مستقیم http://ovidsp.ovid.com/autologin قابل دسترسي مي باشد. ضمناً دسترسي به primal picture نيز برقرار است.

 


بدين وسيله به استحضار مي­رساند، دسترسي به نشريات الكترونيك پايگاه OVID ، از جمله پزشكي مبتني بر شواهد و طرح سوالات باليني از طريق لينك زير قابل بازيابي مي_باشد. لذا استدعا دارد دستور فرماييد به اطلاع كليه همكاران و محققين محترم رسانده شود.

 

 

Ovid: Search Form

 


 

http://www.inlm.org

http://www.pmdr.hbi.ir

http://www.medlib.ir

http://www.sid.ir

http://www.iranmedex.com

http://www.magiran.com

 


 ب

» دریافت اصل نامهدسترسي به بانك اطلاعاتي Ovid ارتباطبا پايگاه از تاريخ 30 فروردين مجددا برقرار مي باشد. خواهشمند است در صورت بروز هر نوع مشكل در دسترسي به پايگاه مذكور اين موسسه را در اسرع وقت مطلع سازيد لينكهاي دسترسي:


 

» http://pmdr.hbi.ir/

» http://ovidsp.ovid.com/autologin

 


دسترسی به بانک اطلاعاتی SCOPUS از ابتدای سال جاری برای تمامی دانشگاه های علوم پزشکی فعال و برقرار گردیده است.به استحضار مي رساند دسترسي به پايگاههاي EBSCO Medical Collection برقرار است . دسترسی به نشریات MD Consult شامل Mosby,s nursing consult ,Mosby,s index and Mosby,s nursing skills

 

 


 


 

» لازم به ذکر است به زودی دسترسی به منبع ClinicalKey که یک ابزار بالینی کامل با بیش از 700 کتاب و تصاویر و فیلم های پزشکی و جراحی می باشد.

پیرو هماهنگی با دفتر مدیرکل محترم مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی، احتراماً به عرض می رساند از تاریخ 12 آذر 1390 به مدت سه ماه دسترسی آزمایشی به پایگاه اطلاعاتی نشریات RSM Press برای تمام دانشگاههای علوم پزشکی کشور از طریق پیوند زیر برقرار گردیده است:

http://www.rsmjournals.com/search

لازم بذکر است بصورت Off Campus و خارج از IP های دانشگاه هم دسترسی به منبع اطلاعاتی فوق از طریق اطلاعات کاربری زیر فراهم گردیده است.پیرو تفاهم انجام شده با ناشر بين المللی Nature دسترسی آزمایشی (Trial) به 43 عنوان نشریه علوم پزشکی این ناشر از تاریخ 14/8/90 (14 آبان ماه) به مدت دو ماه تا تاریخ 14/10/90 از طریق آدرس مستقیم ناشر www.nature.com بر قرارمی گردد. خواهشمند است در پایان دسترسی دو ماهه نظرات خود را در خصوص دسترسی دائمی به نشریات الکترونیکی ناشر به واحد اطلاع رساني پزشكي (8220086)اعلام فرمایید.

 

به استحضار ميرساند موسسه نسيم ايمان با همكاري ناشر معتبر بين المللي Bentham Science Publishers دسترسي آزمايشی(Trial) كاربران محترم تمامي دانشگاههاي علوم پزشكي كنسرسيوم وزارت بهداشت را از تاريخ 23 آبان ماه (14 نوامبر 2011) بمدت يكماه به 118 عنوان ژورنال تمام متن معتبر باImpact Factor بالا در زمينه مباحث مربوط به پزشكي، داروسازي، بيوشيمي و بيوتكنولوژي برقرار مي نمايد.

 

لازم به ذكر است كه دسترسي به ژورنالهاي Bentham از طريق لينكهاي ذيل برقرار مي باشد:

 

 پورتال كتابخانه ديجيتال پزشكي http://pmdr.hbi.ir

 لينك مستقيم www.benthamdirect.org

 

دریافت فایل راهنمای ثبت نام

 

 

دسترسی آزمایشی به پایگاه الکترونیکی Global Health متعلق به انتشارات CABI برای همه دانشگاه های علوم پزشکی کشور از تاریخ 21 آبان 1390 تا پایان سال 2011 میلادی فراهم شده است.

دسترسی به نشریات فوق http://www.cabdirect.org/

دانلود فایل راهنما

 

 


 

اعلام برقراري دسترسي به پورتال منابع الكترونيكي پزشكي ((PMDR

به اطلاع كليه اعضاي محترم هيات علمي، پژوهشگران، دانشجويان، كتابداران و كارشناسان گرامي مي رساند، با همكاري مركز توسعه و هماهنگي اطلاعات و انتشارات علمي معاونت تحقيقات و فناوري و كميته تامين منابع علمي وزارت متبوع علاوه بر پورتال كتابخانه ديجيتال پزشكي به آدرس http://www.inlm.org، پورتال منابع الكترونيكي پزشكي به آدرس http://www.pmdr.hbi.ir نيز راه اندازي گرديده است در حال حاضر دسترسي به پايگاههاي اطلاعاتي زير برقرار مي باشد. لذا از كاربران گرامي استدعا دارد جهت استفاده از پورتال مذكور، پس از ورود به سايت، ثبت نام نمايند.

OVID EBSCO UpToDate

Elsevier Journals(Science Direct & MD Consult)

ISI Web of knowledge

ProQuest journals

واحد اطلاع رساني پزشكي دانشگاه

دريافت فايل راهنماي ثبت نام

 

 

نام کاربری: FTINST896

کلمه عبور: ftadmin

دسترس آزمايشي به كتابها و ويدئوهاي ناشرJaypee

http://www.jaypeedigital.com/

دریافت فایل راهنمای نشریه

 


 

 


 


 

 


ه استحضار می رساند، با پیگیری های انجام شده این مرکز و نیز دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان مدیریت کنسرسیوم تامین منابع الکترونیک وزارت بهداشت، هم اکنون دسترسی به حدود 1000 عنوان از مجلات ناشر wiley-Blackwell ونیز بانک اطلاعاتی Cochrane Library برای آن دانشگاه همزمان با سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور برقرار و فعال شده است.بدین ترتیب همکاران می توانند از طریق آدرس http://onlinelibrary.wiley.com/browse/publications?type=journal به فهرست مجلات این ناشر و نیز از طریق آدرس http://www.thecochranelibrary.com به بانک اطلاعاتی Cochrane به طور مستقیم از شبکه دانشگاه دسترسی پیدا کنند.قابل توجه پژوهشگران محترم:جهت دسترسي به متن كامل مقالات، پايگاههاي الكترونيك و...از طريق لينك هاي زير اقدام نماييد.

 


 


 دسترسی به پایگاه اطلاعاتی up To Date برای تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از تاریخ 12/3/1392 مجددا برقرار گردیده است و از طريق IP دانشگاه و آدرس مستقیم www.uptodate.com/contents/search قابل دسترسی می باشد. قابل توجه کلیه اعضاء محترم هیات علمی ، دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، پژوهشگران و کارشناسان دانشگاه به اطلاع میرساند ، با پیگیری های انجام گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی امکان دسترسی مجدد آن دانشگاه به مجموعه کتابهای الکترونیک، مجلات ، فیلمهای آموزشی، گایدلاین ها، بانک اطلاعات دارویی و سایر منابع تصمیم گیری بالینی مجموعه Clinical Key در آدرس https://www.clinicalkey.com از طریق شبکه این دانشگاه فراهم شده است.به اطلاع میرساند با پیگیری های انجام گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی امکان دسترسی مجدد آن دانشگاه به مجموعه های منابع اطلاعاتی زیر ا زطریق شبکه آن دانشگاه فراهم شده است.به اطلاع میرساند با پیگیری های صورت گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی، دسترسی مجدد دانشگاه های علوم پزشکی کشور به بانک اطلاعاتی ُScopus برقرار شده است.بدین ترتیب مادامیکه همکاران به شبکه آن دانشگاه دسترسی دارند میتوتنند از طریق آدرس http://www.scopus.com به بانک اطلاعاتی مذکور، دسترسی پیدا کنند.قابل توجه محققین محترم : دسترسی به پایگاه الکترونیک http://www.sciencedirect.com تا پایان سال 2014برقرار گردیده است .

 

 

 

 

 


 » دسترسی به پایگاه اطلاعاتی ovidsp از طریق لینک زیرhttp://ovidsp.ovid.com/autologin

 

 


 

 

 

 

 

به اطلاع كليه پژوهشگران محترم مي رساند پايگاه ISI
مجددا راه اندازي گرديده است جهت دسترسي به اين پايگاه به ادرس زير مراجعه فرماييد:
http://webofknowledge.com
تاريخ درج خبر 2/2/94

 

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]


راهبرد مشارکت الکترونیکی     ♦ بیانیه حریم خصوصی  بیانیه توافق سطح خدمت    ♦ منشور اخلاقی  آموزش همگانی برای مهار کروناویروس پیشنهادات مردمی


 

  نظر سنجی آمار بازدیدکنندگان   
در زمینه پیشگیری از کروناویروس کدام روش را بیشتر می پسندید؟

بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر
آموزش از طریق رسانه همانند تلویزیون و رادیو
پوسترها و صوتهای فضای مجازی

 

 

 بازدید این صفحه : 7714
 بازدید امروز : 7568
 کل بازدید : 29123559
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 1/0468

 

 

 

آدرس:رفسنجان-بلوار امام علی(ع)- سازمان مرکزی - کد پستی:7717933777

 تلفن:42-03434280038 نمابر:3-03434280071 ایمیل: info@rums.ac.ir

 طراحی و اجراء مدیریت آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان می باشد

Copyright © 2011 www.rums.ac.ir - All rights reserved

home | site map | about city | about university | rss