• اقتصاد مقاوتی


جمعه ٢٢ فروردين ١٣٩٩ -
صفحه اصلی
تماس با ما
sitemap
»
اخبار و اطلاعیهلینک های مفیدخدمات تحت وبخدمات الکترونیک


  چاپ        ارسال به دوست

بیش از 90 درصد هزینه های درمان را دولت از منابع هدفمندی یارانه ها پرداخت می کند

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت : بر اساس ابلاغیه ای که به دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ارسال شده است ، بیمار نباید بیش از ده درصد هزینه های درمان را بپردازد زیرا 90 درصد هزینه ها از فاز دوم هدف مندی یارانه ها پرداخت می شود.
دکتر محمدرضا میرزابیگی در همایش تجلیل از کارکنان نمونه آزمایشگاههای شهرستانهای انار و رفسنجان افزود : بر اساس این نامه باید تا مدت شش ماه آینده ، تمام آزمایشگاههای بیمارستانهای علی ابن ابیطالب (ع) و مرادی و همچنین زایشگاه نیک نفس تجهیز شوند و کم و کاستی های این آزمایشگاهها خریداری شود.
وی تصریح کرد : اگر بیماری وارد بیمارستان شد وظیفه بیمارستان این است که تمام خدماتی اعم از تجهیزات اتاق عمل ، وسیله ها و دارو ، انجام آزمایش و لباس ، تنها ده درصد هزینه را دریافت کند.
دکتر میرزابیگی گفت : در صورتی بیمار را به بیرون از بیمارستان برای انجام آزمایش بفرستید باید هزینه را بیمارستان تقبل کند.
وی گفت : وقتی اسم از مریض ، بیمار ، درمان و بستری می آید همه در ذهن خود از پزشک و پرستار و بیمارستان یاد می کنند اما در پشت این جبهه درمانی افرادی هستند که از دل و جان زحمت می کشند و جواب آزمایشاتی را به مردم می دهند که استرس و نگرانی را از آنها رفع می کند .
محمد رضا میرزا بیگی افزود : طبیبان بدون جواب آزمایشات شما نمی توانند بیماری را درمان کنند و جامعه پزشکی مرهون شما قشر آزمایشگاهیان است.
وی مطرح کرد : شما سربازان گمنام هستید که در بهبود بیماران تلاش می کنید.


١١:٥٩ - سه شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٣    /    شماره : ١٦٥٣    /    تعداد نمایش : ٣٢٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان