صفحه اصلی
ایمیل
sitemap
دوشنبه ٠٣ تير ١٣٩٨
صفحه اصلی > سایر > بیانیه حریم خصوصی کاربران 

بیانیه حفظ حریم خصوصی

به پورتال دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی رفسنجان خوش آمدید. ما برای حریم خصوصی کاربران ارزش فراوان قائل هستیم. حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت های جاری می گردد. در این بیانیه شرح می دهیم که چه اطلاعاتی و چگونه از کاربران این مجموعه دانشگاهی دریافت می گردد و اینکه این اطلاعات به چه منظوری مورد استفاده قرار گرفته و چگونه از آن محافظت می گردد.
امنیت اطلاعات :
این دانشگاه بر اساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/11/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوص همه کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات بهتر است را دریافت می کندو از انتشار آن یا در اختیار قراردادن آن به دیگران خودداری می نماید.
ما حفظ حریم شخصی کاربران خود را تضمین می نماییم. برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد لازم به ذکر است که کاربران این مجموعه شامل اساتید، کارکنان و دانشجویان می باشند که حفظ اطلاعات شخصی آنها الویت کار ماست.
محتوی پورتال:
به غیر از سیستم ثبت نام و اطلاع رسانی دانشجویان و اساتید، دانشگاه دارای یک پورتال اصلی و تعدادی پورتال زیر مجوعه است که اطلاعات مربوط به واحدهای مختلف دانشگاه، دستور العمل و بخشنامه ها ، قوانین و مقررات، فرآیندها، فرم ها آموزشی و پژوهشی و اخبار علمی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بر روی آن اطلاع رسانی می گردد. در این بین بخشی از اطلاعات به صورت آنلاین توسط راهبران پورتال مستقر در واحدها با نظارت دفتر فناوری اطلاعات بر روی پورتال دانشگاه قرار می گیرد.
ایمیل آکادمیک :
اطلاعات مورد نیاز متقاضیان به صورت درخواست در اتوماسیون اداری مدیریت آمار و فناوری اطلاعات قرار می گیرد و پیش از تایید دفتر فناوری می بایست به تایید رئیس دانشکده و یا بخش مربوطه رسیده باشد. به طور معمول نام کاربری و رمز ورود با ارائه کارت شناسایی معتبر به صورت حضوری در اختیار اشخاص متقاضی قرار می گیرند.
پیوندها:
در پورتال دانشگاه و زیرپورتال های آن پیوندهای بسیاری به سایر مجموعه ها ، دانشگاه ها و ارگان ها وجود دارد که همگی مرتبط با نوع فعالیت دانشگاهی است ، تمامی این سایت ها تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می نمایند. وقتی کاربر وب سایت ما از این لینک ها استفاده می نماید در واقع از محدوده وب سایت ما خارج می شود لذا کنترل محتوی و حفظ حریم شخصی افراد در این وب سایت ها نیز خارج از مسئولیت ما خواهد بود.
گوگل وبمستر:
با استفاده از گوگل وب مستر به تجزیه و تحلیل آماری کاربران خود می پردازد. این اطلاعات به ما کمک می کند که دریابیم کدامیک از بخش های سایت دارای مراجعه بیشتری است . لذا به روز رسانی اطلاعات با اتکا به نیاز مراجعین در این بخش ها با سرعت بیشتر و دقیق تر صورت می پذیرد.این اطلاعات صرفا آماری بوده و هویت کاربر را مشخص نمی نمایند.
امنيت اطلاعات شخصي شما:

دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتی درمانی رفسنجان اطلاعات شخصي و هويتي‌اي كه شما بر روي سرورهاي رايانه فراهم كرده‌ايد، به شكل كنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسي‌ها، استفاده و افشاهاي تاييدنشده محافظت مي‌كند . هنگامي كه اطلاعات شما (مانند شماره حساب كارت اعتباري) به سايتي ديگر منتقل ميشود، با استفاده از كدسازي ـ مانند پروتكل SSL ـ محافظت مي‌شود.
هشدار:
توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات شخصی شما، هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو ارسال می کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود.

دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر:
[عضویت]
home | site map | about city | about university | rss